Термін навчання:

після 9 класу – 3 роки,
після 11 класу – 2 роки

 

Професія живописця (художника) – одна з найдавніших професій.

Живопис – це втілення ідейно-художніх творів автора, а сам живописець – фахівець, який працює в різних видах образотворчого мистецтва, передає зорові образи нанесенням фарб на поверхні, створюючи твори мистецтва.

Показуючи глибину картини, прозорість повітря або краплі роси на пелюстках квітів, художник не просто переносить на поверхню ідею, а й втілює в ній життя.

За час навчання за обраною професією учні вивчають новітні матеріали і технології виконання живописних робіт, образотворчу грамоту малюнка і живопису, основні засоби і закономірності композиції, стильові особливості орнаменту. Знайомляться з натурою і технічними прийомами її зображення і особливостями композиції робіт різних жанрів. Також учні вивчають і аналізують досвід роботи художників України та світу.

Уже на другому курсі навчання всі учні досконало володіють усіма видами живопису, самостійно виконують композиції середньої і високої складності. Вміють правильно виявляти пластичну анатомію, перспективу руху, індивідуальні особливості людини при виконанні натури. Знають принципи побудови натюрморту, технологію підготовки фарби і основи під живопис олією, техніки виконання малюнка.

На сьогоднішній день попит на живописців на сучасному ринку праці є досить високим.

Під час проходження виробничої практики учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нові знання і навички. Крім того, під час практики роботодавці мають можливість оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм після закінчення навчання робочі місця.

Живописець професія цікава і захоплююча, оскільки кожен день дає можливість зануритися в неповторну атмосферу творчості.

Новини