Під час навчання ви будете вивчати зачіски різних стилів і епох, закони міміки, пластичну декоративну косметику, техніку гримування, технологію виготовлення пастижних виробів, способи забарвлення пастижерних виробів і багато іншого.

Після навчання за професією гример-пастижер ви зможете робити різної складності персонажний і національний грим, художні зачіски; виготовляти бороди, вуса, бакенбарди, перуки з різного типу волосся.

Професія гримера – це крок в світ кіно, театру, телебачення та шоу-бізнесу, це зустрічі з відомими людьми, артистами, акторами, політиками... Це цікава, повна вражень життя на гідному матеріальному рівні!!!

Навчання за професією візажист-стиліст –  1 курс включає: основи пластичної анатомії, спеціальний малюнок для розвитку відчуття кольору, вміння комбінувати і підбирати кольори, виготовлення вій і прикрас з натурального та штучного волосся. Макіяж: діловий, класичний; весільний і вечірній, віковий, фантазійний з використанням страз, бісеру, бінді, гіпюру та інших прикрас. Після першого курсу студент набуває високий салонний рівень, який дозволяє працювати в косметичних салонах, кабінетах візажу і фірмах з продажу косметики.

Програма навчання 2 курсу включає: стилістику - правильний підбір одягу, косметики, аксесуарів, біжутерії в створеному образі; фейс-арт, боді-арт, фантазійний та подіумний макіяжі, професійний грим, особливості макіяжу при роботі на знімальному майданчику, фотосесіях. У програму включена дисципліна "прикладне декоративне мистецтво", де студенти самостійно вчаться виготовляти з різноманітних матеріалів елементи костюма, аксесуари. А також економічні та правові дисципліни для створення власного бізнесу. В кінці другого курсу студенти проходять практику в салонах краси, візажні кабінетах, в театральних гримерках і телестудіях, фірмах-представниках брендів декоративної косметики. Після практики студентів часто приймають для подальшої роботи.

Після закінчення навчання ви можете працювати консультантами та фахівцями з підбору іміджу клієнта, шляхом виконання робіт композиційної системи «костюм» (зачіска, макіяж, одяг). Завдяки отриманим знанням випускники мають можливість самостійно розробляти нові види стилів візажу з урахуванням останніх технологій в цій галузі.

Студенти всіх спеціальностей на другому році навчання беруть участь в конкурсах професійної майстерності "Зимова феєрія" (проходить напередодні Нового року, де свою майстерність представляють перукарі) і "Весняна феєрія" (проходить напередодні 8 Березня, де свою майстерність демонструють візажисти). Це казкові дійства, які залучають завжди багато гостей і дають можливість студентам самовиразитися, реалізуватися, підняти рівень своєї майстерності і в чесній боротьбі проявити свої кращі якості, почерпнути професійний досвід.

Новини