У цьому навчальному році, з огляду на вимоги ринку послуг в сфері краси та враховуючи високий професіоналізм викладачів візажу, адміністрація Академії мистецтва краси вирішила наситити програму навчання перукарів-модельєрів курсом по візажні майстерності. Тепер наші випускники зможуть презентувати себе, як фахівці перукарень та візажні послуг, що підвищить можливість їх працевлаштування і оплату праці.

Не пропустіть свій шанс отримати актуальну та цікаву професію.

Навчання за професією перукар-модельєр включає такий курс дисциплін, які дають можливість після 1 курсу навчання цілком задовольняти запити клієнтів звичайних перукарських салонів чоловічі, жіночі, дитячі, модельні та спортивні стрижки; весільні, вечірні класичні та креативні зачіски; різноманітні види накруток, в тому числі і хімічна завивка; сучасні методи укладання волосся з використанням різних електроінструментів: фенів, плойок, прасок, щипців та косметичних засобів: гелів, мусів, пінок, лаків та ін .; техніка фарбування волосся, мелірування, колорування з використанням сучасних технічних засобів таких як климазон і ін. В програму навчання професійних перукарів входить безліч цікавих і унікальних дисциплін, таких як колористика - наука про поєднання відтінків кольору волосся і квітів барвників.

На 2 курсі студенти вивчають складніші багатоелементні зачіски, різні види афроамериканських кісок з використанням волосся клієнта і вплетеними штучного волосся. Вивчаються також історичні та національні зачіски різних народів. Створення фантастичних і феєричних образів розвиває творче мислення. У програму включена така дисципліна як "декоративна косметика" для вміння студентів не тільки виконати якісно зачіску, але і зробити клієнту гідний макіяж для створення закінченого образу. Вчать студентів виготовлення прикрас з натурального та штучного волосся. Викладається стилістика, як наука про правильні поєднаннях кольору, форм зачіски, одягу, взуття та макіяжу. Предмети «моделювання» та «основи композиції» дають вказівки необхідні для виконання корекції форми обличчя і фігури клієнта, створення зачіски-образу з урахуванням сучасних тенденцій в моді. А також економічні та правові дисципліни для створення власного бізнесу. В кінці другого курсу студенти проходять практику в перукарнях, салонах краси, театральних гримерках, телестудіях. Найчастіше місця практик стають місцем подальшої роботи.

Студенти всіх спеціальностей на другому році навчання беруть участь в конкурсах професійної майстерності "Зимова феєрія", що проходить в переддень Нового року, де свою майстерність представляють перукарі і "Весняна феєрія", що проходить напередодні 8 Березня, де свою майстерність демонструють візажисти. Це казкові дійства, які залучають завжди багато гостей і дають можливість студентам самовиразитися, підняти рівень своєї майстерності і в чесній боротьбі проявити свої кращі якості, почерпнути професійний досвід.

 

Новини