Студенти, які успішно оволоділи знаннями з професій "перукар-модельєр" або "візажист-стиліст" зараховуються на спеціальність "Дизайн" (мистецтво перукарської та візажної справи) для здобуття фахової передвищої освіти за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра.

Організація навчального процесу враховує можливості сучасних інформаційних технологій, інноваційних методів навчання дітей і контролю за навчанням, досвід вітчизняного, зарубіжного освіти і напрацювання викладачів Академії. Основним документом, який визначає організаційні форми і методи навчання є навчальний план.

Студенти спеціальності навчаються за інтегрованим (поетапним) навчальним планом. Академія мистецтва краси перший навчальний заклад в Україні, в якому студенти отримують знання саме за таким планом, що дає можливість якісно підвищити рівень практичних навичок, які є показником рівня професіоналізму майстра. Цей план розроблений провідними викладачами Академії і він затверджений в установленому законом порядку.

В період навчання, крім обов'язкових дисциплін, які вивчаються всіма студентами для здобуття вищої освіти, вивчається спеціальні декоративно-прикладне мистецтво, іміджологія, психологія і педагогіка, методики викладання, менеджмент і основи діловодства. Студентам, які отримали базову освіту за фахом "перукар-модельєр", більше уваги приділяється для оволодіння знаннями з декоративної косметики (візажу), а студентам, які мають базову професію "візажист-стиліст" знань з перукарського мистецтва.

В результаті чого наші випускники оволодівають знаннями за двома професіями і можуть працювати керівниками салонів в індустрії краси, бути іміджмейкерами, менеджерами при проведенні виставок, конкурсів.

Наші студенти під час навчання беруть участь в чемпіонатах Києва та України з перукарського мистецтва та декоративної косметики. У скарбничці Академії мистецтва краси більше золотих і срібних медалей, ніж в скарбничці Олімпійської збірної України.

 

Новини