Термін навчання:

на базі диплома кваліфікованого робітника з професії «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» 1,5 року

Навчання за спеціальністю "Дизайн" дає знання і вміння тим, хто бажає отримати творчу, високооплачувану і надзвичайно цікаву роботу дизайнера. В програму навчання входить - вивчення засобів і способів оформлення інтер'єру, створення індивідуального стилю, планування простору, підбір кольорів, оздоблювальних матеріалів, меблів та багато інших елементів, які забезпечують комфорт і вишуканість будь-якого приміщення. А інтеграція з професією оформлювача, яку ви отримуєте також в Академії, розширить ваші вміння, що значно підвищить ваші можливості працевлаштування. Надзвичайно важливо спроектувати інтер'єр, але не менш важливо його задекорувати, тобто оформити відповідно до ідеї і стилем.

Навчання кандидатів спеціальності дизайнера починається з вивчення архітектурної графіки і креслення, малюнка і живопису, також вивчаються композиція і колористика, архітектурно-дизайнерське і комп'ютерне проектування, психологія творчості, і багато інших предметів.

В Академії Ви навчитеся самостійно створювати авторські предмети декору, опануєте майстерністю створення неперевершеного інтер'єру будь-якого приміщення, чи то ділового офісу, вишуканого ресторану, салону краси або тренажерного залу, просто квартири, або ж величезного заміського будинку, або, навіть, навчального закладу.

 

Новини