• Шановні освітяни, вітаємо вас із професійним святом, адже саме ви заслуговуєте на найвищі слова похвали! Саме вчителі помічають у дітях їхні таланти, можливості та схильності та допомагають розвивати їх. З нагоди Дня працівника освіти в Академії мистецтва краси було проведено конкурс «Autumn art», в якому брали участь саме студенти нашого закладу, які знову проявили свою креативність , творче мислення , особисту фантазію, старанність, а також професійний підхід. Конкурс оцінювався журі та кожна група була відзначена грамотою у своїй номінації. А ще від сьогодні до понеділка триватиме онлайн-голосування за кращу конкурсну роботу на Інстаграм сторінці Академії (голосують всі бажаючі). Переможця чекає приз від Академії!!!

   

 • 23 вересня 2021 року студенти Академії мистецтва краси, які здобувають освіту з професій перукар (перукар-модельєр), візажист, гример-пастижер, візажист-стиліст відвідали Міжнародну виставку індустрії моди INTERCHARM UKRAIN, яка є єдиним міжнародний діловим майданчиком, що відображає повністю стан ринку індустрії краси України, і відповідає всім міжнародним стандартам сервісу.  Наші студенти мали можливість ознайомитися з багатою програмою професійних навчальних заходів, тематичних форумів,  демонстраційних показів.

   

   

   

   

 • 15-16 вересня 2021 року студенти Академії, що здобувають професію «Оформлювач вітрин, приміщень та будівель» під керівництвом викладача Максаєвої Лесі Володимирівни відвідали Міжнародну виставку «ProMaisonShow» та ознайомилися з трендами предметів декору та інтер’єру.

   

 • 9 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів, які здобувають освіту з професії "Візажист, гример-пастижер, візажист стиліст" з представниками торгової марки COLORDANCE, які спеціалізуються на продажу декоративної косметики, пензлів для макіяжу та аксесуарів до них. Представники компанії провели для студентів Академії майстер клас з візажу та ознайомили з сучасними новинками професійної б’юті-індустрії.

   

Страницы

 

 

 • абітурієнту

  Інформація для абітурієнтів

      ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ, ЯКІ ЗАРАХОВАНІ  7 причин вибрати нас

      ВСТУПНА КАМПАНІЯ ТРИВАЄ ДО 01 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ!!!                ЧЕКАЄМО НА ВАС!!!

   

 • курси

  набір триває

  Оголошено набір на курси підвищення кваліфікації

 • розклад

  Розклад на І семестр

  Будьте уважні, в розкладі можливі зміни