• А ТИ ВЖЕ ОТРИМАВ СВОЮ ЗНИЖКУ?

  Не зволікай! АКЦІЯ ТРИВАЄ!!!

  Приведи друга та отримай 10% знижки за навчання,

  10 друзів – навчайся безкоштовно рік )))

   

   

 • Професія ОФОРМЛЮВАЧ ВІТРИН, ПРИМІЩЕНЬ та БУДИНКІВ набирає популярності з кожним роком, вона не просто в тренді, а дуже актуальна для сучасного світу!

  Це поєднання художника / архітектора / дизайнера / будівельника ...

  Різнопланова діяльність, яка дозволяє створити єдиний неповторний образ.

  АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВА КРАСИ завжди йде в ногу з часом і новими віяннями, тому професія оформлювач вже давно відкрита для всіх бажаючих.

  Набір в групи відкритий !!! Диплом державного зразка. Без ЗНО на базі 9/11 класів. Телефонуйте / пишіть (066) 191-09-88, (044) 576-06-56

   

   

 • Вітаємо з Днем Народження викладача живопису в «АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВА КРАСИ», талановитого художника Джаббарова Альберта Махмудовича! Бажаємо, щоб кожен день надихав Вас на нові ідеї і творіння, щоб серце постійно співало і наповнювалося теплом. Бажаємо творчого натхнення, Музу, яка купається в найяскравіших фарбах і соковитих відтінках. Твердості руки і впевнених мазків. Прекрасних натур і пам’ятних пленерів. Нехай творчість Ваша знайде світове визнання, а картини стануть шедеврами. А Ваші студенти з гордістю переймають досвід та вміння!

   

   

 • У соцмережах ширяться чутки, що з 2021 року в деяких школах закриють 10-11 класи. Відповідно, невідомо, що робити дітям, які у цих закладах закінчують 9 клас.

  Чутки виникли не безпідставно – незабаром в Україні має стартувати реформа, яка справді передбачає реорганізацію шкіл та ліквідацію старших класів у деяких школах. За інформацією МОН повний перехід на новий формат відбудеться до 2027 року, але вже зараз батьки почали отримувати повідомлення про закриття старших класів. Можливо не варто чекати 2 роки, а вже отримувати професійну освіту на базі 9 класів)))

Страницы